Kalnciema iela 207, Rīga

Jūsu ērtībām tenisa klubā ir mūsdienīgi korti, sauna ar atpūtas istabu, masāžas kabinets, sporta preču veikals, inventāra noma iesācējiem, autostāvvieta, vasaras terase ar brīnišķīgu skatu un kafejnīca. Kafejnīcas atjaunotais interjers iepriecinās tos, kuriem patīk dabas toņi, mierīga gaisotne un iecienīti Eiropas virtuves ēdieni. Sportistus iepriecinās īpašas brokastis, kas nodrošina enerģijas lādiņu visai dienai, bet tasi kafijas iespējams baudīt svaigā gaisā, skatoties spēli. Pateicoties kluba atrašanās vietai — uzreiz aiz pilsētas robežas, Jūs varēsiet aizbēgt no ikdienas rutīnas un pilsētas kņadas, kā arī pilnībā izbaudīt tenisa spēli.

 

Tenisa korti

Klubā darbojas 9 korti ar jaunu segumu, kas ir iekārtoti saskaņā ar jaunākajām tendencēm un atbilst ATP, WTA, ITF standartiem.

Jūsu izvēlei piedāvājam: 3 kortus ar segumu HARD COURT CUSION. 2 korti ar grants segumu tenisit un 4 slēgtie korti hallē ar segumu SCHÖPP-Slide.

Segumi ir pemēroti kā iesācējiem tā arī amatieriem.

 

3 korti ar segumu HARD COURT CUSTION

Hard court  ne velti  sauc par ātrāko segumu spēles ziņā .

Būtībā tas ir sakarā ar to, ka pamats segumam ir asfalts? Virsū ir slānis ar speciālo sintētisko materiālu, kas nodrošina kortam krāsu un spēlējot īpašības.

 

2 korti TENISIT ar segumu grunts

DSC049543-tennisit

Grunts segums, kuru uzskaita par visērtāko starp tenisa spēles iesācējiem. Grunts korti skaitās vislēnākie ar augstu bumbas  atsitienu. Respektīvi arī spēles temps uz grunts kortiem ir vislēnākais, ar garām izspēlēm.

Tenisisti izmantojat paslīdēšanu kad pārvietojās pa kortu izpildot situmu.

 

4 korti ar segumu SCHÖPP-Slide

DSC4619schopp-slide

Tika pilnīgi atjaunoti 2013. gadā

SCHÖPP-Slide garantē ideālās slīdēšanas  īpašības  bez ierobežojumiem, kas ir raksturīgi tradicionālām slīdošām virsmām – īpaši spēlējot  profesionālos apavos.

SCHÖPP-Slide – tas ir revolucionārais segums tenisa kortiem, apvienojot augsta līmeņa slīdēšanu kortā  komfortu un labu izskatu īpašības.

 

Golfa simulators

Tenisa kluba klientiem ir iespēja baudīt arī golfa spēli. TK Kalnciems teritorijā darbojās vienīgie Rīga golfa simulatori. Ir iespēja  izvēlēties starp diviem valdzinošiem sporta  veidiem un apvienot šīs patīkamus darbības  viena kluba teritorijā .

 

Rehabilitācijas centrs

Profesionāliem sportistiem, kā arī iesācējiem-amatieriem tenisa kluba TK Kalnciems teritorijā darbu ir sācis rehabilitācijas centrs, kurā tiek piedāvāti fiziskās sagatavošanas pakalpojumi spēļu sporta veidiem, ārstnieciskā fizkultūra, fiziskā sagatavošanas bērniem, traumu un balsta un kustību aparāta traucējumu rehabilitācija, manuālā terapija, masāžas.

 

Sauna

Speciālā relaksācijas zona un sauna TK ENRI īpaši domāti sportistiem.

Saunai kā  rūdīšanas metodi ir liela praktiska nozīme sportistiem. Apmeklējot pirts uzlabojās spēja pielāgoties apkārtējiem apstākļiem kas sportistiem bieži mainās tostarp augstās un zemās temperatūrās. Sportistiem apmeklējot  saunu, samazinās iespēja   iekaisuma slimībām.

Maksa par apmeklējumu 10€  stundā.

 

Sporta veikals

Sporta veikals izvietots tenisa kluba hallē. Mūsu veikalā Jums ir iespēja iegādāties tenisa nodarbībām vadošo pasaules firmu paredzētos produktus un preci.

Mūsu veikalā Jums ir iespēja:

– iegādāties tenisa nodarbībām vadošo pasaules firmu paredzētos produktus un preci; * izvēlēties pēc jaunākajiem katalogiem, izmēģināt un tad nopirkt Jums iepatikušos raketi, iegādāties ērtus sporta apavus, spēlēšanai uz dažādiem segumiem, sporta somas, speciāli domātas tenisistiem; – iegādāties drēbes un pārējos piederumus, kuri papildina tenisa spēlētāja kostīmu, jaunas bumbas, stīgas un visdažādākos aksesuārus, kuriem pastāvīgi jābūt blakus nodarbības laikā; Sporta preču dizains, kvalitāte un modeļi atbilst mūsdienu modes un labāko paraugu prasībām, piedāvātajiem jaunākajos katalogos.

Sevišķi populāri tenisa kluba apmeklētāju vidū ir organisma bilances uzturošie enerģētiskie dzērieni.

Katrs no administratoriem sniegs Jums kvalificētu palīdzību un palīdzēs nepieciešamo preču izvēlē.

 

Restorāns 

Restorāns  tenisa klubā „ENRI” – Kalnciema 207 viesmīlīgi un plaši atver savas durvis viesiem un pastāvīgajiem kluba apmeklētājiem.

Jūs sagaida – mierīga un omulīga zāle ar jauku skatu uz sniega ainavu ziemā un atklātajiem tenisa kortiem vasarā.

– Izsmalcināta Eiropas virtuve ar smalkai gaumei atbilstošu ēdienu karti. Bāra piedāvājumā dažāda veida dzērieni gan sportam, gan patīkamai atpūtai.

– Vasarā iespēja, sēžot pītajos krēslos svaigā gaisā zem saules nojumēm, vērot turnīra gaitu vai arī vienkārši pavakariņot mājīgos apstākļos.

– Nesteidzīgas sarunas, klusa mūzika… Sporta trofeju un labāko spēlētāju ekipējumu vide ļaus Jums pilnībā sajust noslēpumaino tenisa dzīves neatkārtojamo atmosfēru.

– Elastīgā cenu politika, atlaižu sistēma, “ENRI” – cards, bezmaksas autostāvvieta.

Tenisa muzejs

Tiem, kurus interesē vēsture, kluba teritorijā iekārtots Latvijā vienīgais tenisa muzejs. Muzeja eksponāti būs interesanti gan pieaugušajiem, gan bērniem. Bērniem kluba teritorijā turpina darboties bērnu tenisa skola. Pateicoties pieredzējušiem treneriem un tenisa nodarbībām piemērotiem apstākļiem, Jūsu bērns lietderīgi pavadīs brīvo laiku.

Stirnu iela 34а, Rīga

Tenisa klubs „ENRI” atrodas Rīgā, Stirnu ielā 34a. Klubs dibināts 2000. gadā atbilstoši mūsdienu standartiem un modernajām tehnoloģijām.

Pie mums tenisu spēlē gan pirmskolas vecuma bērni, gan pieaugušie visās vecuma grupās un sagatavotības līmeņos. Arī sportistu rangs ir dažāds – no iesācējiem līdz pat Latvijas elites spēlētājiem. Klubā Jūs gūsiet estētisko baudījumu ne tikai no tenisa spēles, bet arī no mākslas, jo klubā bieži notiek dažādu fotogrāfu tematiskās izstādes.

Tāpat kluba hallē ir izvietots specializēts sporta veikals, kurā strādā kvalificēts un atsaucīgs personāls, kas ar prieku palīdzēs Jums izvēlēties jebkuru nepieciešamo preci.

Klubā ir pieejami masāža pakalpojumi, ka arī manikīrs un pedikīrs.

 

Tenisa korti

Klubā darbojas 5 korti ar jaunu segumu, kas ir iekārtoti saskaņā ar jaunākajām tendencēm un atbilst ATP, WTA, ITF standartiem.

 

5 korti ar segumu SCHÖPP-Slide

10-dsc02619schopp-slide

Tika pilnīgi atjaunoti 2013. gadā

SCHÖPP-Slide garantē ideālās slīdēšanas  īpašības  bez ierobežojumiem, kas ir raksturīgi tradicionālām slīdošām virsmām – īpaši spēlējot  profesionālos apavos.

SCHÖPP-Slide – tas ir revolucionārais segums tenisa kortiem, apvienojot augsta līmeņa slīdēšanu kortā  komfortu un labu izskatu īpašības.

 

Skvoša korti

Tenisa klubā „ENRI”, Stirnu ielā 34A, Purvciemā, no 2006. gada janvāra mēneša Jūs varat pilnā apjomā baudīt populāro un dinamiski attīstošo sporta veidu – skvošs.

Jūsu rīcībā ir 4 skvoša laukumi, kuri ir uzcelti pēc modernām tehnoloģijām un pasaules standartiem.

Katrs skvoša laukums ir veidots no 4 sienām un īpaša lamināta, kurš ir paredzēts sporta spēlēm. Uz priekšējās sienas ir izvietots skaņu tablo, tas sniedz informāciju par bumbas izkļūšanu no laukuma. Skvoša telpas aizmugurē ir neplīstoša stikla siena, caur kuru skatītājiem ir iespēja vērot spēles gaitu. Uz grīdas un sienām ir spēlei nepieciešami atzīmējumi.

Kopumā skvošs ir intelektuāla, azartiska un dinamiska sporta spēle, kas palīdz uzturēt labu fizisko formu. Fiziskā slodze ir 2–3 reizes lielāka nekā tenisā. Vienas treniņstundas laikā spēlētājs patērē 600–1000 kilokalorijas. Skvošs attīsta izturību, kustību koordināciju, kā arī labvēlīgi iedarbojas uz kardio- un respiratorajām funkcijām un ir ideāla spēle tiem, kuri vēlas samazināt lieko svaru.

Ar skvošu var sākt nodarboties un turpināt to darīt visos vecumos.

Mūsu tenisa klubā Jums ir iespēja spēlēt ne tikai skvošu un tenisu, bet arī galda tenisu.

 Sporta veikals

Sporta veikals izvietots tenisa kluba hallē. Mūsu veikalā Jums ir iespēja iegādāties tenisa nodarbībām vadošo pasaules firmu paredzētos produktus un preci.

Mūsu veikalā Jums ir iespēja:

– iegādāties tenisa nodarbībām vadošo pasaules firmu paredzētos produktus un preci; * izvēlēties pēc jaunākajiem katalogiem, izmēģināt un tad nopirkt Jums iepatikušos raketi – iegādāties ērtus sporta apavus, spēlēšanai uz dažādiem segumiem, sporta somas, speciāli domātas tenisistiem; – iegādāties drēbes un pārējos piederumus, kuri papildina tenisa spēlētāja kostīmu, jaunas bumbas, stīgas un visdažādākos aksesuārus, kuriem pastāvīgi jābūt blakus nodarbības laikā; Sporta preču dizains, kvalitāte un modeļi atbilst mūsdienu modes un labāko paraugu prasībām, piedāvātajiem jaunākajos katalogos.

Sevišķi populāri tenisa kluba apmeklētāju vidū ir organisma bilances uzturošie enerģētiskie dzērieni. Katrs no administratoriem sniegs Jums kvalificētu palīdzību un palīdzēs nepieciešamo preču izvēlē.

 

Manikīrs un pedikīrs

TK “ENRI” telpās pēc adreses Stirnu iela 34a – Purvciems ir atvērts manikīra kabinets. Manikīra meistare ar lielu darba pieredzi piedāvā Jums klasisko mainikīru, pedikīru, gēla lakas CND Shellac, vaksāciju, uzacu un skropstu krasošanu (korekciju).

Tel.: 26320998 Gaļina

 

Masāža

Mūsu tenisa klubā “ENRI” Purvciemā, Stirnu ielā 34a pastāv unikālā iespēja veikt muskuļu darbspējas atjaunošanos pēc slodzes ar profesionālas sporta masāžas palīdzību.

Sporta masāža – tas ir masāžas veids, ko pielieto praksē fizisko īpašību pilnveidošanai. Masāža pēc slodzes palīdz samazināt sāpes treniņa laikā nodarbinātajos muskuļos un saglabāt to elastību.

Sporta masāža veido vienu no sporta treniņa ķēdes posmiem. Šī masāžas veida pielietošana labvēlīgi ietekmē ātrāku sportiskās formas sasniegšanu, kā arī tās saglabāšanu.

Turklāt, sporta masāža pilnvērtīgi sagatavo sacensībam un palīdz cīņā ar nogurumu. Masāžai ir liela nozīme visos treniņu posmos. Tā ir trenēšanās procesa sastāvdaļa un tiek pielietota gan tieši pirms sacensībam, gan arī to laikā.

Sporta masāžu veic sertificēts masieris ar lielu darba pieredzi.

Jūsu labsajūtai tiek piedāvāti sekojoši masāžas kabineta pakalpojumi:

–         Sporta masāža

–         Klasiskā masāža

–         Bērnu masāža

–         Ārstnieciskā masāža

–         Relaksējošā masāža

–         Medus ( pretcelulīta) masāža

Tenisa klubs “ENRI” aicina Jūs pamēģināt kādu no piedāvātajām masāžām!

Uzdāviniet sev veselību un labu garastāvokli!

Masāžas kabineta speciālists: Oļegs Aleksandrovs

Tālrunis: 28811820

Vaidavas iela 4a, Rīga

Tenisa klubs „ENRI” atrodas Rīgā, Vaidavas iela 4a. Klubs dibināts 2015. gadā atbilstoši mūsdienu standartiem un modernajām tehnoloģijām.

Jūsu ērtībām tenisa klubā ir mūsdienīgi korti, sporta preču veikals, inventāra noma iesācējiem, rehabilitācijas centrs, autostāvvieta.

Tenisa korti

Klubā darbojas 4 korti ar jaunu SCHÖPP-Slide segumu, kas ir iekārtoti saskaņā ar jaunākajām tendencēm un atbilst ATP, WTA, ITF standartiem.

4 korti ar segumu SCHÖPP-Slide

SCHÖPP-Slide garantē ideālās slīdēšanas īpašības bez ierobežojumiem, kas ir raksturīgi tradicionālām slīdošām virsmām – īpaši spēlējot profesionālos apavos.

SCHÖPP-Slide – tas ir revolucionārais segums tenisa kortiem, apvienojot augsta līmeņa slīdēšanu kortā komfortu un labu izskatu īpašības.

Rehabilitācijas centrs

Profesionāliem sportistiem, kā arī iesācējiem-amatieriem tenisa kluba TK Vaidavas teritorijā darbu ir sācis rehabilitācijas centrs, kurā tiek piedāvāti fiziskās sagatavošanas pakalpojumi spēļu sporta veidiem, ārstnieciskā fizkultūra, fiziskā sagatavošanas bērniem, traumu un balsta un kustību aparāta traucējumu rehabilitācija.

Sporta veikals

Sporta veikals izvietots tenisa kluba hallē. Mūsu veikalā Jums ir iespēja iegādāties tenisa nodarbībām vadošo pasaules firmu paredzētos produktus un preci.

Mūsu veikalā Jums ir iespēja:

– iegādāties tenisa nodarbībām vadošo pasaules firmu paredzētos produktus un preci; * izvēlēties pēc jaunākajiem katalogiem, izmēģināt un tad nopirkt Jums iepatikušos raketi, iegādāties ērtus sporta apavus, spēlēšanai uz dažādiem segumiem, sporta somas, speciāli domātas tenisistiem;

– iegādāties drēbes un pārējos piederumus, kuri papildina tenisa spēlētāja kostīmu, jaunas bumbas, stīgas un visdažādākos aksesuārus, kuriem pastāvīgi jābūt blakus nodarbības laikā; Sporta preču dizains, kvalitāte un modeļi atbilst mūsdienu modes un labāko paraugu prasībām, piedāvātajiem jaunākajos katalogos.

Sevišķi populāri tenisa kluba apmeklētāju vidū ir organisma bilances uzturošie enerģētiskie dzērieni.

Katrs no administratoriem sniegs Jums kvalificētu palīdzību un palīdzēs nepieciešamo preču izvēlē.

 

   

TK  Merks Viesturdārzs TEXT