1. SACENSĪBU NOTEIKUMI

1.1 Vīriešu vienspēles turnīrs “ENRI OPEN AMETEUR TOUR” ir vienas dienas turnīrs, kas notiek vienu reizi mēnesī. Gadā ir paredzēti 12 turnīri:
ENRI Grand Slam – 4 turnīri, reitinga punktu solis ir 5 punkti.
ENRI Masters – 3 turnīri, reitinga punktu solis ir 4 punkti.
ENRI OPEN – 4 turnīri, reitinga punktu solis ir 3 punkti.
ENRI FINALS – 1 turnīrs.

Gada beigās, pēc reitinga 8 labākie spēlētāji, tiek uzaicināti piedalīties fināla turnīrā, lai izspēlētu galveno balvu “ENRI OPEN AMATEUR TOUR”. Kā āri, +8 spēlētāji, pēc reitinga 9.-16. vietas spēlētāji tiek uzaicināti, lai savā starpā izspēlētu gandarījuma balvu.
1.2 Katrā turnīrā ikvienam spēlētājam paredzētas 4-5 spēles.
1.3 Spēlētāji turnīru tabulā tiek izlikti pēc reitingā ieņemtās pozīcijas. Tie kas nav reitingā, tiek izlikt ar numuru pēc pieteikšanas secības.
1.4 Spēles notiek līdz vienam uzvarētam setam, līdz 6 geimiem, pie rezultāta 5/5 izspēlē Tiebreak līdz 7 punktiem. Laika trūkuma dēļ, spēles var tikt izspēlētas līdz 5 geimiem setā, pie rezultāta 4/4 izspēlē Tiebreak līdz 7 punktiem.
1.5 Laukuma puses izvēle, kā arī servētājs un serves saņēmējs tiek noteikti izlozes kārtībā. Spēlētājam, kurš uzvar izlozē, ir tiesības izdarīt izvēli.
1.6 Servētājs pēc katras izspēles skaļā balsī paziņo tekošo rezultātu. Servētājam, kā pirmo punktu punktu skaitā, ir jānosauc savējo punktu un tikai tad pretinieka.
1.7 Servētājs nedrīkst pārkāpt laukuma līniju. Servētājs nedrīkst servēt pirms serves saņēmējs ir gatavs serves uzņemšanai.
1.8 Katrs spēlētājs tiesā savu laukuma pusi. Spēlētājiem NEDRĪKST iesaistīt līdzjutējus izspēles tiesāšanā.
1.9 Ja bumba pieskaras līnijai, tiek uzskatīts, ka tā nokritusi laukumā.
1.10 Strīdīgajos gadījumos spēlētāji vienojās pārspēlēt izspēli ar pirmo servi.
1.11 Spēlētāji mainās laukuma pusēm pēc katra pirmā, trešā un katra nākamā kopsummas nepāra skaita geima.
1.12 Tiebreak laikā spēlētāji mainās pusēm pēc katriem sešiem izspēlētiem punktiem.

2. SACENSĪBU DALĪBNIEKI
2.1 Pieteikšanās turnīram www.enri.lv mājas lapā vai pa tel.22331060. Pieteikšanās turnīram sākas 2 nedēļas pirms attiecīgā turnīra un beidzas 1 dienu pirms attiecīgā turnīra.
2.2 Dalības maksa 30€ apmērā ir jāsamaksā turnīra dienā pie ENRI tenisa kluba administratora.
2.3 Tenisa laukumā drīkst atrasties tikai sporta apģērbā un tenisa apavos. Ir aizliegts atrasties laukumā ar atkailinātu ķermeņa augšdaļu.
2.4 Nedrīkst lietot necenzētus vārdus un izteicienus. Pēc pirmā aizrādījuma par necenzētu vārdu un izteicienu lietošanu dalībnieks saņem brīdinājumu, pēc otrā aizrādījuma tiek piemērots naudas sods 10€ apmērā.
2.5 Saudzīgi jāizturas pret tenisa laukumiem, nav pieļaujams mest raketes vai citus priekšmetus, sist ar tiem laukuma segumu, kā arī segto laukumu sienas. Pēc pirmā aizrādījuma 30€ sods.
2.6 Jāievēro SIA “TENISA KLUBS ENRI”, pakalpojuma saņemšanas un iekšējās kārtības noteikumus: http://enri.lv/pakalpojuma-sniegsanas-un-ieksejas-kartibas-noteikumi/

3. SACENSĪBU LĪDZJUTĒJI
3.1 Līdzjutējiem jālieto maiņas apavi vai jāizmanto bahilas.
3.2 Līdzjutējiem nedrīkst iesaistīties izspēļu tiesāšanā.

4. SACENSĪBU ORGANIZATORS
4.1 Nodrošina kvalitatīvas bumbas.
4.2 Atbild par kārtību sacensību laikā.
4.3 Piedāvā restorāna atlaidi sacensību dalībniekiem.
4.4 Nodrošina balvas dalībniekiem no 1 līdz 4 vietai.
4.5 Piedāvā saunu pēc sacensībām.
4.6 Apkopo turnīra un reitinga rezultātus www.enri.lv
4.7 Informē par gaidāmiem ENRI OPEN turnīriem.