Kalnciema iela 207, Rīga

Jūsu ērtībām tenisa klubā ir mūsdienīgi korti, sauna ar atpūtas istabu, masāžas kabinets, sporta preču veikals, inventāra noma iesācējiem, autostāvvieta, vasaras terase ar brīnišķīgu skatu un kafejnīca. Kafejnīcas atjaunotais interjers iepriecinās tos, kuriem patīk dabas toņi, mierīga gaisotne un iecienīti Eiropas virtuves ēdieni. Sportistus iepriecinās īpašas brokastis, kas nodrošina enerģijas lādiņu visai dienai, bet tasi kafijas iespējams baudīt svaigā gaisā, skatoties spēli. Pateicoties kluba atrašanās vietai — uzreiz aiz pilsētas robežas, Jūs varēsiet aizbēgt no ikdienas rutīnas un pilsētas kņadas, kā arī pilnībā izbaudīt tenisa spēli.

unnamed (8)

Mēs varam piedāvāt:

  • Tenisa korti
  • Golfa simulators
  • Rehabilitācijas centrs
  • Bērnu tenisa skola
  • Sporta preču veikals
  • Restorāns
  • Tenis muzejs

Tenisa korti

Klubā darbojas 9 korti ar jaunu segumu, kas ir iekārtoti saskaņā ar jaunākajām tendencēm un atbilst ATP, WTA, ITF standartiem.

Jūsu izvēlei piedāvājam: 3 kortus ar segumu HARD COURT CUSION. 2 korti ar grants segumu tenisit un 4 slēgtie korti hallē ar segumu SCHÖPP-Slide.

Segumi ir pemēroti kā iesācējiem tā arī amatieriem.

Tenisa korti

Mūsu treneri

Cenas tenis spēlei

3 korti ar segumu HARD COURT CUSTION

_DSC4646

unnamed (6)1x1

Hard court  ne velti  sauc par ātrāko segumu spēles ziņā .

Būtībā tas ir sakarā ar to, ka pamats segumam ir asfalts? Virsū ir slānis ar speciālo sintētisko materiālu, kas nodrošina kortam krāsu un spēlējot īpašības.

2 korti TENISIT ar segumu grunts

DSC04954

3-tennisit

Grunts segums, kuru uzskaita par visērtāko starp tenisa spēles iesācējiem. Grunts korti skaitās vislēnākie ar augstu bumbas  atsitienu. Respektīvi arī spēles temps uz grunts kortiem ir vislēnākais, ar garām izspēlēm.

Tenisisti izmantojat paslīdēšanu kad pārvietojās pa kortu izpildot situmu.

4 korti ar segumu SCHÖPP-Slide

_DSC4619

schopp slide

Tika pilnīgi atjaunoti 2013. gadā

SCHÖPP-Slide garantē ideālās slīdēšanas  īpašības  bez ierobežojumiem, kas ir raksturīgi tradicionālām slīdošām virsmām – īpaši spēlējot  profesionālos apavos.

SCHÖPP-Slide – tas ir revolucionārais segums tenisa kortiem, apvienojot augsta līmeņa slīdēšanu kortā  komfortu un labu izskatu īpašības.

Golfa simulators

Tenisa kluba klientiem ir iespēja baudīt arī golfa spēli. TK Kalnciems teritorijā darbojās vienīgie Rīga golfa simulatori. Ir iespēja  izvēlēties starp diviem valdzinošiem sporta  veidiem un apvienot šīs patīkamus darbības  viena kluba teritorijā .

251-dsc07472 cameraStereo

>Rehabilitācijas centrs

Profesionāliem sportistiem, kā arī iesācējiem-amatieriem tenisa kluba TK Kalnciems teritorijā darbu ir sācis rehabilitācijas centrs, kurā tiek piedāvāti fiziskās sagatavošanas pakalpojumi spēļu sporta veidiem, ārstnieciskā fizkultūra, fiziskā sagatavošanas bērniem, traumu un balsta un kustību aparāta traucējumu rehabilitācija, manuālā terapija, masāžas.

unnamed (1)

images

 

[dt_sc_one_half first]

Sauna

Speciālā relaksācijas zona un sauna TK ENRI īpaši domāti sportistiem.

Saunai kā  rūdīšanas metodi ir liela praktiska nozīme sportistiem. Apmeklējot pirts uzlabojās spēja pielāgoties apkārtējiem apstākļiem kas sportistiem bieži mainās tostarp augstās un zemās temperatūrās. Sportistiem apmeklējot  saunu, samazinās iespēja   iekaisuma slimībām.

Maksa par apmeklējumu 10€  stundā.

[/dt_sc_one_half]

unnamed22

unnamed

Sporta veikals

Sporta veikals izvietots tenisa kluba hallē. Mūsu veikalā Jums ir iespēja iegādāties tenisa nodarbībām vadošo pasaules firmu paredzētos produktus un preci.

Jaunas NIKE, WILSON, YONEX, , HEAD kolekcijas jau ir mūsu veikalos

Mūsu veikalā Jums ir iespēja:

– iegādāties tenisa nodarbībām vadošo pasaules firmu paredzētos produktus un preci; * izvēlēties pēc jaunākajiem katalogiem, izmēģināt un tad nopirkt Jums iepatikušos raketi, iegādāties ērtus sporta apavus, spēlēšanai uz dažādiem segumiem, sporta somas, speciāli domātas tenisistiem; – iegādāties drēbes un pārējos piederumus, kuri papildina tenisa spēlētāja kostīmu, jaunas bumbas, stīgas un visdažādākos aksesuārus, kuriem pastāvīgi jābūt blakus nodarbības laikā; Sporta preču dizains, kvalitāte un modeļi atbilst mūsdienu modes un labāko paraugu prasībām, piedāvātajiem jaunākajos katalogos.

Sevišķi populāri tenisa kluba apmeklētāju vidū ir organisma bilances uzturošie enerģētiskie dzērieni.

Katrs no administratoriem sniegs Jums kvalificētu palīdzību un palīdzēs nepieciešamo preču izvēlē.

unnamed (2)

_DSC4673

Restorāns “La Finestra”

Restorāns „La Finestra”  tenisa klubā „ENRI” – Kalnciema 207 viesmīlīgi un plaši atver savas durvis viesiem un pastāvīgajiem kluba apmeklētājiem.

Jūs sagaida – mierīga un omulīga zāle ar jauku skatu uz sniega ainavu ziemā un atklātajiem tenisa kortiem vasarā.

– Izsmalcināta Eiropas virtuve ar smalkai gaumei atbilstošu ēdienu karti. Bāra piedāvājumā dažāda veida dzērieni gan sportam, gan patīkamai atpūtai.

– Vasarā iespēja, sēžot pītajos krēslos svaigā gaisā zem saules nojumēm, vērot turnīra gaitu vai arī vienkārši pavakariņot mājīgos apstākļos.

– Nesteidzīgas sarunas, klusa mūzika… Sporta trofeju un labāko spēlētāju ekipējumu vide ļaus Jums pilnībā sajust noslēpumaino tenisa dzīves neatkārtojamo atmosfēru.

– Elastīgā cenu politika, atlaižu sistēma, “ENRI” – cards, bezmaksas autostāvvieta.

_DSC4701

unnamed (3)

Bērnu tenisa skolas

“Bērnu tenisa centrs”

Bērnu grupu koordinators – Ivars Zušs

Tālr.: 29781229

  Bērnu grupas komplektējas pēc vecuma un fiziskās sagatavošanas līmeņa:

1. līmenis – sākotnējās sagatavotības grupa (pieņem bērnus no 4 gadu vecuma tenisa spēles bāzes iemaņu veidošanai). 2. līmenis – sportiskās sagatavotības grupa (atlasa bērnus no sākotnējās sagatavotības grupām).

detki 2011

Tenisa skola “Break Point”

 Bērnu grupu koordinators Kristīne Dzene-Lekse 

Tālr.: 29517455

 

 

2_bilde (1) 1_bilde (1)

Bērnu tenisa skola.

Bērnu grupu trenere un koordinators – Inga Solima 

Tālr.: 29115909

teniss-02teniss-01

 

 

 

 Bērnu tenisa skola “LSNTA”

Biedrība “Latvijas Specializētā Neatkarīgā Tenisa Akadēmija”

Tālr.: 273 331 53

 

Tenisa muzejs

Tiem, kurus interesē vēsture, kluba teritorijā iekārtots Latvijā vienīgais tenisa muzejs. Muzeja eksponāti būs interesanti gan pieaugušajiem, gan bērniem. Bērniem kluba teritorijā turpina darboties bērnu tenisa skola. Pateicoties pieredzējušiem treneriem un tenisa nodarbībām piemērotiem apstākļiem, Jūsu bērns lietderīgi pavadīs brīvo laiku.

unnamed (5)

 

unnamed (4)

N. Query Duration, ms Row Count
Total time, ms: 0