Stirnu iela 34а, Rīga

Tenisa klubs „ENRI” atrodas Rīgā, Stirnu ielā 34a. Klubs dibināts 2000. gadā atbilstoši mūsdienu standartiem un modernajām tehnoloģijām.

Pie mums tenisu spēlē gan pirmskolas vecuma bērni, gan pieaugušie visās vecuma grupās un sagatavotības līmeņos. Arī sportistu rangs ir dažāds – no iesācējiem līdz pat Latvijas elites spēlētājiem. Klubā Jūs gūsiet estētisko baudījumu ne tikai no tenisa spēles, bet arī no mākslas, jo klubā bieži notiek dažādu fotogrāfu tematiskās izstādes.

Tāpat kluba hallē ir izvietots specializēts sporta veikals, kurā strādā kvalificēts un atsaucīgs personāls, kas ar prieku palīdzēs Jums izvēlēties jebkuru nepieciešamo preci.

Klubā ir pieejami masāža pakalpojumi, ka arī manikīrs un pedikīrs.

dscf0033

Mēs varam piedāvāt:

  • Tenisa korti
  • Golfa simulators
  • Skvoša korti
  • Galda teniss
  • Bērnu tenisa skola
  • Manikīrs un pedikīrs
  • Sporta preču veikals
  • Masaža
  • Fotogrāfu tematiskās izstādes

Tenisa korti

Klubā darbojas 5 korti ar jaunu segumu, kas ir iekārtoti saskaņā ar jaunākajām tendencēm un atbilst ATP, WTA, ITF standartiem.

5 korti ar segumu SCHÖPP-Slide

10-dsc02619

schopp slide

Tika pilnīgi atjaunoti 2013. gadā

SCHÖPP-Slide garantē ideālās slīdēšanas  īpašības  bez ierobežojumiem, kas ir raksturīgi tradicionālām slīdošām virsmām – īpaši spēlējot  profesionālos apavos.

SCHÖPP-Slide – tas ir revolucionārais segums tenisa kortiem, apvienojot augsta līmeņa slīdēšanu kortā  komfortu un labu izskatu īpašības.

Golfa simulators

Tenisa kluba klientiem ir iespēja baudīt arī golfa spēli. TK Stirnu teritorijā darbojās vienīgie Rīga golfa simulatori. Ir iespēja  izvēlēties starp diviem valdzinošiem sporta  veidiem un apvienot šīs patīkamus darbības viena  TK ENRI teritorijā .

 

251-dsc07472cameraStereo

Skvoša korti

Tenisa klubā „ENRI”, Stirnu ielā 34A, Purvciemā, no 2006. gada janvāra mēneša Jūs varat pilnā apjomā baudīt populāro un dinamiski attīstošo sporta veidu – skvošs.

Jūsu rīcībā ir 4 skvoša laukumi, kuri ir uzcelti pēc modernām tehnoloģijām un pasaules standartiem.

Katrs skvoša laukums ir veidots no 4 sienām un īpaša lamināta, kurš ir paredzēts sporta spēlēm. Uz priekšējās sienas ir izvietots skaņu tablo, tas sniedz informāciju par bumbas izkļūšanu no laukuma. Skvoša telpas aizmugurē ir neplīstoša stikla siena, caur kuru skatītājiem ir iespēja vērot spēles gaitu. Uz grīdas un sienām ir spēlei nepieciešami atzīmējumi.

Kopumā skvošs ir intelektuāla, azartiska un dinamiska sporta spēle, kas palīdz uzturēt labu fizisko formu. Fiziskā slodze ir 2–3 reizes lielāka nekā tenisā. Vienas treniņstundas laikā spēlētājs patērē 600–1000 kilokalorijas. Skvošs attīsta izturību, kustību koordināciju, kā arī labvēlīgi iedarbojas uz kardio- un respiratorajām funkcijām un ir ideāla spēle tiem, kuri vēlas samazināt lieko svaru.

Ar skvošu var sākt nodarboties un turpināt to darīt visos vecumos.

Mūsu tenisa klubā Jums ir iespēja spēlēt ne tikai skvošu un tenisu, bet arī galda tenisu.

IM001451

Bērnu tenisa skolas

Bērnu tenisa skolas 

“Bērnu tenisa centrs”

Bērnu grupu koordinators – Ivars Zušs

Tālr.: 29781229

  Bērnu grupas komplektējas pēc vecuma un fiziskās sagatavošanas līmeņa:

1. līmenis – sākotnējās sagatavotības grupa (pieņem bērnus no 4 gadu vecuma tenisa spēles bāzes iemaņu veidošanai). 2. līmenis – sportiskās sagatavotības grupa (atlasa bērnus no sākotnējās sagatavotības grupām).

detki 2011

Tenisa skola “Break Point”

 Bērnu grupu koordinators Kristīne Dzene-Lekse 

Tālr.: 29517455

 

 

2_bilde (1) 1_bilde (1)

Bērnu tenisa skola.

Bērnu grupu trenere un koordinators – Inga Solima 

Tālr.: 29115909

teniss-02teniss-01

Bērnu tenisa skola LSNTA

Biedrība “Latvijas Specializētā Neatkarīga Tenisa Akadēmija”

Tālr.: 273 331 53

 Sporta veikals

Sporta veikals izvietots tenisa kluba hallē. Mūsu veikalā Jums ir iespēja iegādāties tenisa nodarbībām vadošo pasaules firmu paredzētos produktus un preci.

Jaunas kolekcijas NIKE, WILSON, YONEX, , HEAD jau ir mūsu veikalos

Mūsu veikalā Jums ir iespēja:

– iegādāties tenisa nodarbībām vadošo pasaules firmu paredzētos produktus un preci; * izvēlēties pēc jaunākajiem katalogiem, izmēģināt un tad nopirkt Jums iepatikušos raketi – iegādāties ērtus sporta apavus, spēlēšanai uz dažādiem segumiem, sporta somas, speciāli domātas tenisistiem; – iegādāties drēbes un pārējos piederumus, kuri papildina tenisa spēlētāja kostīmu, jaunas bumbas, stīgas un visdažādākos aksesuārus, kuriem pastāvīgi jābūt blakus nodarbības laikā; Sporta preču dizains, kvalitāte un modeļi atbilst mūsdienu modes un labāko paraugu prasībām, piedāvātajiem jaunākajos katalogos.

Sevišķi populāri tenisa kluba apmeklētāju vidū ir organisma bilances uzturošie enerģētiskie dzērieni. Katrs no administratoriem sniegs Jums kvalificētu palīdzību un palīdzēs nepieciešamo preču izvēlē.

unnamed (10)

 

Fotor0923145941

Manikīrs un pedikīrs

TK “ENRI” telpās pēc adreses Stirnu iela 34a – Purvciems ir atvērts manikīra kabinets. Manikīra meistare ar lielu darba pieredzi piedāvā Jums klasisko mainikīru, pedikīru, gēla lakas CND Shellac, vaksāciju, uzacu un skropstu krasošanu (korekciju).

Tel.: 26320998 Gaļina

unnamed (11)

unnamed (12)

Masāža

Mūsu tenisa klubā “ENRI” Purvciemā, Stirnu ielā 34a pastāv unikālā iespēja veikt muskuļu darbspējas atjaunošanos pēc slodzes ar profesionālas sporta masāžas palīdzību.

Sporta masāža – tas ir masāžas veids, ko pielieto praksē fizisko īpašību pilnveidošanai. Masāža pēc slodzes palīdz samazināt sāpes treniņa laikā nodarbinātajos muskuļos un saglabāt to elastību.

Sporta masāža veido vienu no sporta treniņa ķēdes posmiem. Šī masāžas veida pielietošana labvēlīgi ietekmē ātrāku sportiskās formas sasniegšanu, kā arī tās saglabāšanu.

Turklāt, sporta masāža pilnvērtīgi sagatavo sacensībam un palīdz cīņā ar nogurumu. Masāžai ir liela nozīme visos treniņu posmos. Tā ir trenēšanās procesa sastāvdaļa un tiek pielietota gan tieši pirms sacensībam, gan arī to laikā.

Sporta masāžu veic sertificēts masieris ar lielu darba pieredzi.

Jūsu labsajūtai tiek piedāvāti sekojoši masāžas kabineta pakalpojumi:

–         Sporta masāža

–         Klasiskā masāža

–         Bērnu masāža

–         Ārstnieciskā masāža

–         Relaksējošā masāža

–         Medus ( pretcelulīta) masāža

Tenisa klubs “ENRI” aicina Jūs pamēģināt kādu no piedāvātajām masāžām!

Uzdāviniet sev veselību un labu garastāvokli!

Masāžas kabineta speciālists: Oļegs Aleksandrovs

Tālrunis: 28811820

скачанные файлы

 

5-klubik_2